Dziczyzna, Polska kuchnia z tradycjami

Zajazd Zielone Rykowisko.

Zajazd zielona rykowisko znajduje się w budynku hotelu Ajax jest to miejsce które istnieje od 1980 roku prowadzone przez rodzinę Sitaków w Jankach na Alei Krakowskiej 63 A po Kuchennych rewolucjach z udziałem pani Magdy Gessler restauracja przyjęła nazwę Zajazd Zielone Rykowisko w Jankach pod Warszawą

Zdjęcie 1 O firmie - Zielone rykowisko

Jak to się zaczeło?

Nasza historia

Zajazd Zielona Rykowisko znajduje się w budynku hotelu Ajax jest to miejsce które istnieje od 1980 roku prowadzone przez rodzinę Sitaków w Jankach na Alei Krakowskiej 63 A po Kuchennych Rewolucjach z udziałem pani Magdy Gessler restauracja przyjęła nazwę Zajazd Zielone Rykowisko w Jankach pod Warszawą 

 

 

Głównym pomysłem tego miejsca jest to żeby serwować Dania bardzo zdrowe z naturalnych składników.  Nasze wyroby z dziczyzny to gwarancja smaku i naturalności. Składniki, które używamy, pochodzą tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze produkty są bezpieczne i zdrowe.

 

 

Założyciel tego miejsca i Jego Syn oraz  współpracownicy dzielą życiową pasję którą jest myślistwo i zależy im bardzo na tym żeby dzielić się tym doświadczeniem wiedzą oraz kulinarnym smakiem przekładając to na talerz. 

 

 

Serwując dania z dziczyzny dania gorące jak zupy , gulasze , pieczenie mięsa pod różną postacią oraz wyroby garmażeryjne jak kiełbasy szynki pasztety smalce wyroby które powstają na miejscu własnoręcznie przygotowany na podstawie fantastycznych przepisów naszych dziadków ojców matek.

Co mamy wspólnego z Magdą Gessler?

Zajazd po Rewolucjach Magdy Gessler

To dzięki kuchennym rewolucją Pani Magdy Gessler powstał zajazd Zielone Rykowisko. Bardzo dziękujemy Pani Magdzie za wskazanie nam trafnego kierunku rozwoju oraz pomoc w organizacji...

Zdjęcie promujące Rewolucje kuchenne - Zielone rykowisko

Poznaj Nasz lokal!

Lokal

Serdecznie Zapraszamy do zapoznania się z miejscem, gdzie zjesz pyszne tradycyjne posiłki oraz dziczyznę, która jest naszej produkcji!  

Zdjęcie Promujace Lokal - Zielone rykowisko

Zobacz nasze menu!

Co możemy Ci zaoferować?

Proponujemy Państwu wyroby garmażeryjno - wędliniarskie,  według przepisów Pani Magdy Gessler, które produkujemy w zajeździe Zielone Rykowisko. Nasze wyroby charakteryzuje naturalny smak i aromat. W naszym zajeżdzie przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby każdy produkt był wysokiej jakości. Dlatego używamy tylko naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych dodatków.

 

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów wyrobów: kiełbasy (biała, myśliwska), boczek, baleron, polędwiczki a także szynki. Wszystkie one są dostępne na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Gdzie Nas znajdziesz!

Dane teleadresowe

05-094 Janki Al: Krakowska 63

 

Tel:. 502-379-309

 

E-mail:. sitarekmarcin@gmail.com

 

 

Zapraszamy do naszego zajazdu Zielone Rykowisko, który jest po Rewolucji Pani Magdy Gessler. Masz 100% gwarancje, że otrzymasz od nas produkt bardzo wysokiej jakości o niepowtarzalnym smaku.

Zobacz nasze menu!

Co możemy Ci zaoferować?